Jinu Joseph | Watch movie | Edy Britto E Samuel Minha Mulher é Aquela Part Rick E Renner

» » Bigasoft Audio Converter v5.1.1.6250

 

Bigasoft Audio Converter v5.1.1.6250

Yazar: pLexTor57 Tarih 19-02-2017, 10:45, Gösterim: 1 113

Bigasoft Audio Converter full

Bigasoft Audio Converter v5.1.1.6250

Bigasoft Audio Converter programı ile kalite kaybı yaşamadan müzik dosyalarınızın formatlarını dönüştürebileceğiniz ses dosyası format dönüştürme programı olup aynı zamanda MP3 dönüştürücü, WMA dönüştürücü, M4A dönüştürücü gibi de kullanmanız mümkündür.

Çok sayıda ses dosyası dönüştürmeyi destekleyen programın diğer bir özelliği de popüler film ve müzik videolarından müzikleri en iyi ses kalitesiyle ayırabilmesidir.

Şarkı ve müzik dosyalarını MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, WAV, OGG, AIFF, ALAC, FLAC, CAF gibi popüler olarak kullanılan ve programın desteklediği bir çok ses dosyası biçimine dönüştürebilmektedir. Bu programı aynı zamanda MP3 dönüştürücü, WMA dönüştürücü, M4A dönüştürücü gibi de kullanmanız mümkündür. Çok sayıda ses dosyası dönüştürmeyi destekleyen programın diğer bir özelliği de AVI, MPEG, MP4, MPG, 3GP, DivX, Xvid, ASF, VOB, MKV, WMV, H.264 formatlarındaki popüler film ve müzik videolarından müzikleri en iyi ses kalitesiyle ayırabilmesidir. Ayrıca ses dosyasını istediğiniz yerden de kırpabilen bu programla dönüştürme işlemini duraklatarak devam ettirebilirsiniz.

Bigasoft Audio Converter v5.1.1.6250

Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.