Second Jen | Degrassi Next Class 9 | Cleverman

» » Hotspot Shield VPN Elite v6.20.18 Türkçe

 

Hotspot Shield VPN Elite v6.20.18 Türkçe

Yazar: pLexTor57 Tarih 21-02-2017, 12:28, Gösterim: 1 392

Hotspot Shield VPN Elite full

Hotspot Shield VPN Elite v6.20.18 Türkçe

Hotspot Shield VPN , internette anonim olarak gezinmek, engellenen sitelere sorunsuzca erişmek, genel wifi ağlarına bağlandınızda güvenliği elden bırakmamak için kendi gurubunda kullanabileceğiniz en popüler programdır.

İnternette özgürce ve güvenle gezinin, Kendinizi kanunsuz şekilde takip edilmekten, kaydedilmekten ve çevrimiçi gözetlenmekten koruyun.

Anonim olarak gezinin
Korunmuyorsanız, genel etkin noktaların ve hatta kendi ev ağınızın bile internet servis sağlayıcılarının (İSS'ler), devletin ve çevrimiçi gözetleyenlerin göz atma oturumlarınızı ve özel iletişimlerinizi izlemesine ve kaydetmesine izin vermesi mümkündür. Anonim kalmak ve çevrimiçi etkinliklerinizi maskelemek ve dünyanın her yerinden IP adresinizi gizlemek için Hotspot Shield'ı kullanın.

Engellenen sitelere erişin

Alışkın olduğunuz içeriklerin keyfini sürmeye devam edin.Uluslararası sunucu konumlarımızdan birinden (ABD, İngiltere, Avustralya, Almanya, Kanada ve Japonya) IP seçebilme olanağıyla, sevdiğiniz içeriklere ve Netflix, Hulu ve Pandora gibi favori sitelerinize erişme keyfine devam edeceksiniz.

Sansürü ve güvenlik duvarlarını aşın
VPN çözümü sayesinde, engellenen içeriklere ve web sitelerine tam erişiminiz olacak. Dünyanın sansürsüz internete izin vermeyen bir yerindeyseniz özellikle faydalı bir özellik.

Wifi güvenliği
Genel Wifi kullandığınızda, Wifi gözetleyicilerinin her hareketinizi görmesi ve kişisel verilerinize erişmesi riskini alıyorsunuz.Hotspot Shield VPN, kesin bir internet güvenliği çözümüdür. Wifi bağlantılarınızı şifreleyerek, verilerinize kalkan oluşturarak ve kötü amaçlı yazılımları algılayıp engelleyerek size ihtiyacınız olan korumayı sağlayacaktır.

Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.