Dads Army El Peloton Rechazado.. BLuRayRip | Gracepoint | Instinto Basico 2 BLuRayRip

» » Adobe Photoshop CC 2017 v18.0 Türkçe (32-64 Bit)

 

Adobe Photoshop CC 2017 v18.0 Türkçe (32-64 Bit)

Yazar: pLexTor57 Tarih 7-04-2017, 07:28, Gösterim: 1 273

Adobe Photoshop CC 2017 full indir

Adobe Photoshop CC 2017 v18.0 Türkçe (32-64 Bit)

Adobe Photoshop, resim düzenleme yazılımıdır. Sektörün lider programı dersek yanlış olmaz. Adobe Photoshop CC 2017 sürümü 2016 Kasım itibarı ile güncel olan sürümüdür. Programın çoklu dil desteği bulunmaktadır. Kurulumda sistem diliniz ne ise program o dilde kuruluyor. Örneğin programın Türkçe dil desteği varsa, sisteminiz Türkçe ise program Türkçe olarak kurulacak.


Adobe Photoshop CC 2017 de Neler Yeni ?

Uygulama içi arama
Photoshop araçlarını, panellerini, menülerini, Adobe Stock varlıklarını, yardım içeriklerini ve eğitim dosyalarını hemen parmaklarınızın ucundaki yeni arama panelini kullanarak hızla arayın.

Geliştirilmiş Özellikler paneli
Artık Özellikler panelinde görüntülenen sık kullanılan katman türleri ve belge hakkındaki bilgiler sayesinde hassas ayarlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Typekit Marketplace sizlerle
Şimdi sektördeki en büyük isimlerden font satın alarak Photoshop projelerinizde kullanabilirsiniz. Typekit, kendisine ait font eşitleme özelliğini ve web teknolojilerini kullanarak Marketplace fontlarınıza gerek duyduğunuz anda dilediğiniz yerden erişmenizi sağlar.

Adobe XD ile daha sıkı entegrasyon
Şimdi SVG öğelerini panonuza kopyalayarak Photoshop tasarım varlıklarını Adobe XD'ye kolayca yapıştırabilirsiniz.

SVG renk fontları desteği
Sisteminizde yüklü olan tüm SVG fontlarına Photoshop Font menüsünden erişin. Uyumlu tasarım için mükemmel olan SVG fontları, birçok renk ve degradeyi destekler ve raster veya vektöre dönüştürülebilir.

Genel anlamda daha iyi performans
Photoshop, performans için yapılan daha hızlı Sıvılaştırma aracı gibi iyileştirmeler sayesinde artık çok daha verimli çalışıyor.

Daha hızlı başlangıç
Hazır ayarlara ve doğrudan Dosya > Yeni alanından ulaşabileceğiniz ücretsiz Adobe Stock şablonlarına kolay erişim sayesinde tasarım projelerinize hızlı bir başlangıç yapın.

Yeni Creative Cloud Libraries özellikleri
Photoshop'taki kitaplıklar şimdi Adobe Stock şablonlarını destekliyor. Ayrıca, Send Link güncellemesi sayesinde genel bir kitaplıkta salt okunur erişimi de paylaşabilirsiniz. Takip ettiğiniz bir kitaplık, Kitaplık panelinizde görünür ve otomatik olarak güncellenir.

Stock şablonları, 3B nesneler ve arama
Adobe Stock pazarında şimdi tasarım şablonları ve 3B nesneler de bulunuyor. Ayrıca, Stock arama sonuçlarını Kitaplık panelinden sürükleyerek doğrudan tuvalinize bırakabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir Stock görüntüsünü sağ tıklatarak benzer görüntüler için görsel arama da yapabilirsiniz.

Creative Cloud Assets iyileştirmeleri
Creative Cloud Libraries'deki dosyalar, CC masaüstü ürünleriyle oluşturulmuş varlıklar ve mobil projeler de dahil olmak üzere Creative Cloud'da depolanan tüm varlıklarınızı arşivleyin, geri yükleyin ve sürüm geçmişlerini görün.

Ve çok daha fazlası
Diğer özellikler: Yüze Duyarlı Sıvılaştırma özelliğinde gözleri ayrı ayrı ayarlama, Fontu Eşleştirme özelliğinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve daha fazlası.


Photoshop CC 2017 sistem gereksinimleri ve dil sürümleri

Intel® Core 2 veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci
Microsoft Windows 7 - Service Pack 1, Windows 8.1 veya Windows 10
2 GB RAM (8 GB önerilir)
32 bit yükleme için 2,6 GB kullanılabilir sabit disk alanı; 64 bit yükleme için 3,1 GB kullanılabilir sabit disk alanı; yükleme sırasında ilave boş alan gerekir (büyük/küçük harf duyarlı dosya sistemi kullanan birime yüklenemez)
16 bit renk ve 512 MB ayrılmış VRAM (2 GB önerilir)* özellikli 1024x768 ekran (1280x800 önerilir)
OpenGL 2.0 uyumlu sistem
Gerekli yazılım etkinleştirme, abonelikleri doğrulama işlemleri ve çevrimiçi hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir.**

Dil sürümleri

Dansk
Deutsch
English
Español
Français
Français*
Hebrew*
Hungarian
Italiano
Nederlands
Norsk
Polski
Português (Brasil)
Fince
Svenska
Türkçe
Ukrainian
čeština
Русский
日本語
简体中文
繁體中文
한국어

Mobil Odeme ile TurboBit Premium

Adobe Photoshop CC 2017 v18.0 Türkçe (32-64 Bit)

32bit - x86 /// 64bit - x64Rar Şifre : plextor57
Adobe Photoshop CC 2017 v18.0 Türkçe (32-64 Bit)

Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.