The Confirmation | Monster Rancher | Laura Wright

» » AOMEI Backupper Technician / Technician Plus / Professional / Server v4.0.2

 

AOMEI Backupper Technician / Technician Plus / Professional / Server v4.0.2

Yazar: pLexTor57 Tarih 1-01-2017, 12:20, Gösterim: 423

AOMEI Backupper full download

AOMEI Backupper Technician / Technician Plus / Professional / Server v4.0.2

AOMEI Backupper, programı farklı versiyonları " Technician / Technician Plus / Professional / Server " olan bir yedekleme programıdır.Sadece birkaç tıklamayla dosyalarınızı yedekleyebilmeniz için diskler ve bölümler oluşturabilmek için tasarlanmış kullanışlı bir yedeklemelerinizi yapabilirsiniz.

Program sayesinde yedek almak istediğiniz bölümü seçerek, dakikalar içerisinde yedeğini almak istediğiniz bölüme ait verilerin yedek görüntülerini oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda oluşturmuş olduğunuz yedeklere ait görüntü dosyalarını içerisinde yer alan dosyalara istediğiniz zaman göz atabilir ve sisteminizde daha önce yedek almış olduğunuz dosyalarla ilgili bir sıkıntı oluştuğunda geri yükleme yaparak sisteminizi kurtarabilirsiniz.

Sistem çökmelerine karşı verilerinizi kurtarabilmek için önyüklenebilir diskler oluşturarak, sistem ana ekranına gelmeden sisteminizi geri yükleyebilir ve kaldığınız yerden çalışmanıza devam edebilirsiniz. Ayrıca yeni gelen güncellemeler sonrasında program yardımıyla Google Drive, Dropbox, OneDrive, Box, SugarSync, hubiC ve Cloudme gibi çevrimiçi servislerle eş zamanlı olarak senkronizasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve dosyalarınızı bu servisler üzerine yedekleyebilirsiniz.

AOMEI Backupper Technician / Technician Plus / Professional / Server v4.0.2

Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.